Jakie lustro wybrac do lazienki

Angstremów jest pomiar w celu zilustrowania, jak małe cząstki występują w postaci mono-atomowych. Dlatego Mono = One and Atomic = atom, czyli jeden atom. Jeden rodzaj minerału Ci się atomów srebra. Nie tak jak węglan wapnia, który jest atomy wapnia i węgla związanych ze sobą w cząsteczki tego minerału i tylko tego minerału.ubezpieczenie komunikacyjne kalkulator Powinieneś mieć srebrną przyklejaniu do srebra, aby cząsteczki srebra, a nie koloidu srebra w wodzie.

Koloidy (takie jak srebro koloidalne) i złożone minerały są w wielkości cząstek około mikrona i mogą przenosić nadbagaż w koloidu co jest szkodliwe dla zdrowia. Węglan wapnia jest koloid. Dlaczego trzeba cały ten węgiel w węglan wapnia? 3 atomów węgla w każdym atomie wapnia.

Postawmy rozmiary w perspektywie. Jeden ludzki włos ma szerokość około 50 mikronów. Angstrom jest 10000 razy mniejsza niż mikrona.

Tabela rozmiarów Relativity W Zakonie od największej do najmniejszej:

Ludzkie hair-- bakterii - Micron / Particle - Virus - koloidalne - Nanomete - Angstrom - Molecule-Atom

Jest to podstawowa chemia pomóc rozwiać mity o wielkości produktu Charakter minerały w ich najbardziej elementarnej (podstawowa) jest to, że stanie się z atomów. Tylko w tym stanie mogą przenosić ładunek elektryczny, dodatni lub ujemny. (Ionic = Ma ładunek elektryczny - Tylko wielkie słowo reklamy mylić) Organ może trwać tylko te elementy, jeśli niosą ładunek elektryczny. (Patrz tabela okresowych opłat) Wszystkie składniki mineralne mają ładunek czy to pozytywne czy Poznań naprawa drukarek negatywne. Ale kiedy więź z innego minerału, jeden dodatni, a drugi ujemny, teraz są one wyniosła się lub nie marudzić mieć ładunek minerały .Przy nie posiadają ładunku elektrycznego są one zablokowane w górę i bezużyteczny. Taki jest stan złożonych suplementów mineralnych. Minerały koloidalne w złożonych form i komórki nie są gotowe.
Artykuł dzięki: