Nie używając niczego, co osoba zakażona wykorzystuje przedmioty do mycia, że ??osoba zakażona dotknął, zanim ktoś inny nie może ich dotknąć, a jeśli trzeba czegoś dotknąć i nie może być umyte, wystarczy umieścić coś między Tobą a obiektem przed dotknięciem.

Współżycie może być trudne sytuacja bo co, jeśli nie wiem, że ty lub twój partner ma ich? Nie, chyba że pytasz czy ci powiedzą. sex niechroniony może stworzyć wiele problemów medycznych, że zdrowa osoba nie chce się zajmować. seksu może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, które są gorsze od tych brodawek.

Te brodawki są zwykle we wnętrzu pochwy, lecz mogą one być w stanie widać bliżej na zewnątrz ciała. Umiejscowienie torby reklamowe z nadrukiem brodawek płciowych będzie zmieniać się od osoby do osoby. Brodawki mogą być przenoszone w trakcie seksu oralnego, aby to naprawdę jest istotne, aby wiedzieć, czy Twój partner jest zdrowy, czy nie.

Lekarz może omówić z wami jak jak masz brodawki narządów płciowych, a co różne zabiegi. Jeśli nie masz pewności co do czystości drugiego, nie dotykać i nie używać. Najlepsza zasada wszystkich jest, aby umyć ręce.

Artykuł dzięki: