Jak wybrac kafelki do lazienki

Dobrą wiadomością jest to, ... są teraz naturalnych metod leczenia dostępnych w leczeniu chorób prostaty, które są bezpieczne, skuteczne alternatywy dla tych konwencjonalnych leków na receptę lub operacji.

Ale jeśli podejrzewasz, że cierpi na problemy z prostatą, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to mieć lekarza lub urologa dokładnie zdiagnozować swój stan.domy pod warszawą

Istnieje szereg badań mających na celu wykrywanie powiększenie prostaty i / lub innych warunków prostaty. Niektóre z tych metod są określane przez jego inicjały.

Odbytnicę egzaminu

Egzamin odbytnicę (lub DRE) jest zwykle pierwsza próba zrobienia. I to jest właśnie to, co mówi: lekarz wkłada palec w rękawiczce do odbytu i czuje część prostaty obok odbytnicy. Egzamin DRE może dać ogólne pojęcie o wielkości i stanu gruczołu, ale to nie jest niezawodne w wykrywaniu powiększenie prostaty, ponieważ część prostaty, która naciska na cewkę moczową nie mogą być odczuwane przez DRE. Jest to jednak bardziej przydatne w diagnostyce gruczołu krokowego lub wykrywania raka prostaty.

PSA test

Są to inicjały Usłyszysz odesłane wokół partii w stosunku do prostaty. stoją antygen specyficzny dla gruczołu krokowego, białko wytwarzane zarówno łagodnych jak i złośliwych komórek prostaty. Test PSA mierzy ilość tego białka w krwi. Podwyższony poziom PSA może występować w BPH, zapalenie gruczołu krokowego i raka gruczołu krokowego. Test nie jest niezawodne, ale uważa się za bardziej użyteczne w wykrywaniu raka gruczołu krokowego lub zapalenie gruczołu krokowego BPH niż. Niemniej jednak, jest to część alfabetu należy zapoznać się z.

Nietrzymanie Pomiar natężenia przepływu

Pacjent oddaje mocz do specjalnego urządzenia, które mierzy, jak szybko płynie moczu. Szybkość przepływu szczytowegoÑgdy mocz wypływa najszybciejÑJest to bardziej specyficzne oznaczenie BPH niż średnia szybkość przepływu.USG to zwykle stosuje się tylko wtedy, gdy istnieje podejrzenie występowania raka gruczołu krokowego. Sonda w odbytnicy kieruje fale dźwiękowe w prostacie, a echo wzory tych fal tworzą obraz prostaty na ekranie wyświetlacza.

Amerykański urologiczne Stowarzyszenie Symptom Index

Amerykańskie Stowarzyszenie urologiczne opracował wskaźnik objawów (AUASI), który stał się standardowy test do oceny objawów BPH.

Indeks ten objaw jest seria pytań, http://jakubisiak.pl/opieka-nad-grobami/ które pomogą ustalić nasilenie objawów moczowych i jest wykorzystywany przez urologów w całym kraju.

Jeśli szukasz jakichkolwiek bardziej szczegółowych informacji na temat jak sprawdzić, czy masz powiększoną prostatę lub jakie kroki trzeba podjąć, jeśli nie, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową.

Artykuł dzięki: